Mam na imię Joanna.

Gdy byłam małą dziewczynką lubiłam w letnie wieczory leżeć na trawie i patrzeć w gwiazdy. Otulał mnie zapach maciejki i siana, a liście akacji ukołysane nocnym wiatrem szeptały mi wprost do ucha obietnicę spełnienia marzeń. A marzyłam o tym,  aby zostać pisarką. Pisarką, która wzrusza i uwrażliwia, a opowiadania tutaj publikowane są iskierką w oku tamtej małej dziewczynki.

Jestem osobą zakochaną w kobiecości. Inspiruje mnie to, jak każda z nas swoją kobiecość rozumie i przedstawia inaczej. Chcę zachęcić inne kobiety do tego, by wbrew stereotypom i presji otoczenia same definiowały co jest dla niech pięknem, dobrem, wartością.

Cenię autentyczność, uwielbiam obserwować i wyciągać wnioski. Fascynuje mnie różnorodność i zgłębianie przyczyn zachowań ludzkich. Introwertycznie lubię spędzać czas samotnie, pić zieloną herbatę i czytać książki, a piękne słowa uważam za najlepszy afrodyzjak. Nie wierzę w przypadki i staram się świadomie kreować rzeczywistość.

Ten blog to miejsce dla kobiet. Dla koneserek niuansów ludzkich zachowań, lubujących się- tak jak ja- w nieoczywistych detalach i refleksji. Dla tych, które wbrew temu co mówi dzisiejszy świat uważają, że efektywność nie zawsze jest ważniejsza od uczuć.